Mehed harjutavad maailma esimese võrokeelse laulupeo tarvis. KAADER FILMIST
Kagu-Eesti või Lõunaommõgu-Eesti või Üla-Eesti on popp. Seda näitavad nii võrokeste kui setokeste üritused aasta-aastalt üha enam. Saati siis nii suured kui Seto Kuningriik või esimest korda peetud võrokeelne laulupidu „Uma pido” tänavu mai viimasel päeval. Tuleb filmida? Kindlasti, ent mil viisil?
Jüri Vilms (Tiit Sukk) ja Viktor Kingissepp (Märt Avandi) pärast Maapäeva koosolekut Toompea platsil. ÜLO JOSING
Ootasin, mis mina ootasin, aga ära tuli. Lavastet stseenidega biibissii stiilis dokumentaallavastus Eesti ajaloost. Osa ajaloolasi võivad vähe viriseda. Mina olen ikka rõõmus.
Mängufilm “KÕRINI!” (“Schnauze voll”, Saxonia Media ja Ruut, 2005). Režissöör Peeter Simm, operaator Rein Kotov, stsenaristid Hans-Werner Honert, Thomas Steinke ja Valentin Kuik, helilooja Sven Grünberg, produtsendid Hans-Werner Honert ja Artur Talvik. Esilinastus kinos Kosmos 10. XII 2005.
Wiesbadeni festivali juures on parim, et kokku korjatakse võimalikult palju Ida-Euroopa, sealhulgas Kasahstani filme
6. ? 12. aprillini toimus Wiesbadenis V Kesk- ja Ida-Euroopa filmide festival ?goEast?. Järgnev on pisuke kaemus festivalist ja sääl pakutust.
Eestis linastunud Mel Gibsoni ?Kristuse kannatused? kogub vaatajaid. Oli filmi väljatoomine ülestõusmispühade saabudes mõneti sümboolnegi, aga pigem ikka rõhumine vaataja pühademeeleolule ning tengelpungale
Kasutame küpsiseid seadme teabe salvestamiseks ja ligipääsuks selle andmetele. Kui nõustute selle tehnoloogia kasutamisega, võimaldab see meil töödelda sirvimiskäitumist ja teie harjumusi sel saidil. Küpsistest keeldumine võib negatiivselt mõjutada mõningaid funktsioone ja võimalusi.
Funktsionaalsed
Always active
Vajalikud, et te saaksite segamatult portaali eri osade vahel liikuda.
Preferences
The technical storage or access is necessary for the legitimate purpose of storing preferences that are not requested by the subscriber or user.
Statistika
Kasutatakse lehe külastatavuse statistika kogumiseksThe technical storage or access that is used exclusively for anonymous statistical purposes. Without a subpoena, voluntary compliance on the part of your Internet Service Provider, or additional records from a third party, information stored or retrieved for this purpose alone cannot usually be used to identify you.
Marketing
The technical storage or access is required to create user profiles to send advertising, or to track the user on a website or across several websites for similar marketing purposes.