Tartu Kunstimuuseumil valmis uus giidituuriga video

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Esimene videotuur valmis Flo Kasearu isikunäitusele „Ohustatud liigid“. Jutustame giidituuriga kvaliteetset ja visuaalselt nauditavat lugu. Mõeldes vaegkuuljatele ja muukeelsetele, oleme lisanud subtiitrid nii eesti kui ka inglis keeles. Kunst on kõigile!

21. veebruaril avasime Flo Kasearu isikunäitus „Ohustatud liigid“, mis sai olla avatud vaid paar nädalat. Näitus räägib ettevõtte lõpetamisest ühe Pärnu väikepoe näitel. Näituse kuraator on Marika Vaarik.

Väikepood Pärnus. Juuksuritöökoda Puhjas. Raamatupidamisbüroo Maardus… Paljud sukeldusid 1990ndatel rõõmuga ettevõtlusvabadusse ja pole siiamaani pinnale tulnud. Ehkki ettevõtlusega jätkamine ei ole enam ammu nende südamesoov.

Väikeettevõtted, õigemini siis tegelikult mikroettevõtted moodustavad Eesti ettevõtetest umbes 95%. Enamikus neist on vaid mõned töötajad, tihti ka ainult üks: omanik. 28% kõigist ettevõtjatest on naised. Tore. Nendest naistest 72% on üksikettevõtjad. Kui paljud neist mõtlevad igapäevaselt lõpetamisele?

Tutvu näitust saatva brošüüriga eesti ja inglise keeles, mis sisaldab intervjuud väikeettevõtja Margo Orupõlluga, kelle pood on näituse peaosas, väljavõtteid teose „Klatš“ tekstist ning illustreerivat fotomaterjali.

Näitusega saate tutvuda põhjalikumalt Tarmusi kodulehel, kus leiate ka virtuaaltuuri. Lisaks leiate täiendavat fotomaterjali meie Facebooki lehel.

Giidituuriga saab tutvuda siin.

Filminud:Johan Huimerind
Tõlkija: Peeter Talvistu
Giidituuri viis läbi: Hanna-Liis Kont

Tartu Kunstimuuseumi sotsiaalmeedia kanalitel ja kodulehel hoidke silma peal sest sealt leiate palju põnevat.

Head vaatamist ja ole kursis!

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht