Konkursi „Eesti kõla“ tulemused

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

I vanuserühm: I Ella Marie Mäger (õp Eva Teppo, Keila MK), II Aada Karp (õp Marju Roots, TMKK), III Roman Gor­bachev (õp Jekaterina Rostovtseva, TMKK).

II A vanuserühm: I Ingmar Poll (õp Kai Ratassepp, TMKK) ja Lorelei Tahk (õp Jekaterina Rostovtseva, TMKK), II Maia Lii Pruulmann (õp Anne-Mai Palm, Elleri kool) ja Mayla Vernik (õp Leonald Kaidja, Rae HK), III Amanda Kinsigo (õp Anne-Mai Palm, Elleri kool) ja Knut-Roderick Rips (õp Jelena Golub, Elleri kool).

II B vanuserühm: I Ulrika Valeikaitė (õp Juta Targo, Tallinna MK), II Hugo Raiden Koppel (õp Eve Pung, Nõmme MK) ja Marie Elisabeth Lehtmäe (õp Tiiu Noor, Tartu I MK), III Mariel Kriks (õp Tiia Koppel, Kiili KK).

III A vanuserühm: I Markus Kadaste (õp Pille Taniloo, Elleri kool), II Rutmar Otto Juksaar (õp Martti Raide, TMKK), III Grete Allas (õp Kai Ratassepp, TMKK), Stefan Ilves (õp Marrit Gerretz-Traksmann ja Maigi Pakri, TMKK), Mia-Simona Kaivo (õp Kai Ratassepp, TMKK) ja Nelis Vernik (õp Leonald Kaidja, Rae HK).

III B vanuserühm: II Ustinia Orlova (õp Tatjana Gontšarova, Narva MK) ja Teele Siim (õp Jelena Golub, Tartu I MK), III Lagle Levit (õp Kairit Levit, Orissaare MK).

IV A vanuserühm: I Jana Potštarjova (õp Marja Jürisson, TMKK), III Erika Kuznetsova (õp Jelena Golub, Tartu I MK) ja Eke Herman Paidra (õp Marju Roots, TMKK).

IV B vanuserühm: I Kasper Joel Nõgene (õp Maire Roovik, Tallinna MK), II Sander Tilk (õp Eve Pung, Nõmme MK), III Hanna Liis Aunver (õp Eva Teppo, Keila MK) ja Sofia Gritsenko (õp Naily Saripova, Nõmme MK).

V A vanuserühm: I Lilian Hindrikson (õp Kadri Leivategija, Elleri kool), II Mattias Heina (õp Kersti Sumera, TMKK), III Linda Teemägi (õp Ira Floss, TMKK) ja Pipi Õun (õp Marja Jürisson, TMKK).

V B vanuserühm: II Ksenia Gretšiškina (õp Irena Truškina, Tallinna MK) ja Triin Mihkelson (õp Triin-Maret Laul, Triin-Maret Laulu klaveristuudio), III Miia Margaret Untera (õp Helve Kuuskmann, Nõmme MK).

VI vanuserühm: I Theodor Teppo (õp Age Juurikas, TMKK), II Marianne Liis Oissaar (õp Mati Mikalai, TMKK), Marta Pärn (õp Kadri-Ann Sumera, Otsa kool) ja Tiit Tomp (õp Martti Raide, TMKK), III Iris Kask (õp Ira Floss, TMKK).

Välja anti veel palju diplomeid ning eripreemiaid suurvormi ja eesti helilooja teose esituse eest, õpetaja preemia pälvisid Jelena Golub ja Kai Ratassepp.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht