Registreerumine Tartu kunsti aastanäitusele 2023

On aeg hakata valmistuma 2023. aasta Tartu kunsti aastanäituseks! Tänavuse näituse kujundaja on Evelin Zolotko ja seekord on aastanäitusel kolm kategooriat: sinine, punane, roheline ning esitatud teoste põhjal moodustuvad sinine, punane ja roheline saal. Oodatud on teosed, mis värvi poolest sobituvad ühte kategooriasse. Vastava värvi kogus teosel / teoses võiks olla enamuses. Äärmisel juhul võib mustvalgel teosel olla detail kas punane, sinine või roheline.

Üks autor võib esitada kuni kaks teost. Piirangud formaadile puuduvad, eelistatud on käesoleva aasta teosed. Lisaks saab tänavune Vabbe preemia laureaat kujunduses eraldi esile tõstetud.

Teoste informatsiooni ja pildifailid saab esitada Tartu Kunstimaja kodulehel oleval vormil:

http://kunstimaja.ee/2023/09/2023-aln-esita

Teosed (ca 50-70) valib välja žürii, kuhu kuuluvad Evelin Urm, Maiken Austen ja kujundaja Evelin Zolotko.

NB! Juhul kui Teie teos ei osutu valituks, siis see pole hinnang kunstniku teosele ega isikule. Žürii ja kujundaja lähtuvad näituse üldmuljest ja kooskõlast.

Nagu eelmistel aastatel, saab ka seekord soovi korral panna oma näitusel olevad teosed müüki NOBA kunstikeskkonda. Selleks tuleb teoste lisamisel märkida ära ka nende müügiks soovitav lõplik hind.  Arvestada tuleb sellega, et juhul kui teos müüakse NOBA kaudu saavad nemad sellest hinnast 20% komisjonitasu. Hinnad kuvatakse ka näitusesaalis ning otsemüügi korral komisjonitasu ei arvestata. Näiteks: kui teose müügihind on 1000 eurot, siis näitusesaalist müügi korral saab kunstnik kätte 1000 eurot, NOBA kaudu toimunud müügi korral 800 eurot. Teosed jäävad ka peale näituse lõppu NOBA keskkonda müüki, soovi korral saab teose müügist eemaldada lihtsasti, kirjutades soovist info@noba.ac.

Registreerumine Tartu kunsti aastanäitusele 2023 lõppeb 12. novembri südaööl!

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht