Maarja Nurk Tartu Kunstimajas

Laupäevast, 2. aprillist on Tartu Kunstimaja monumentaalgaleriis avatud Maarja Nurga isikunäitus „Ajutised konstruktsioonid“.

See näitus on ajutistest, kipakatest, lössi vajunud konstruktsioonidest ning põgenemis- ja päästeplaanidest.

Flucht- und Rettungsplan, Flucht- und Rettungsplan, Flucht- und Rettungsplan, Flucht- und Rettungsplan,Flucht- und Rettungsdplan, Flchut- und Rettungsplan, Flucht- und Rettungsplan, Flucht- und Rettungsplan, Flucht-und Rettungsplan, gFlucht- und Rettungsplan, Flucht- und Rettungsplan, Flcht- und Rettungsplan, Fllucht-  und Rettungsplan, Flucht, und Rettungsolan, Flucht- und Rettungsplan, Flucht- und Rettungsplan, Flucht- und Rettungsplan, Flucht- und Rettngsplan, Flucht- und Rettungdplan, Flucht- und Rettungsplan, Fulcht- und Rettungsplan, Flucht- und Rettungsplan.

Flucht- und Rettungsplan, Flucht- und Rettungsplan, Flucht- und Rettungsplan, Flucht- und Rettungsplan,Flucht- und Rettungsplan, Flucht- und Rettungseplan, Flucht- und Rettungsplan, Flucht- und Rewttungsplan, Flucht- und Rettungsplan, Flucht- und Rettungsplan, Flucht- und Rettungsplan, Flucht- und Rettungsplan.

Maarja Nurk (s 1987) on õppinud Eesti Kunstiakadeemias, Tartu Ülikooli maaliosakonnas ning E.M.A Ülikoolis Greifswaldis Saksamaal. Oma loomingus tegeleb ta peamiselt kontseptuaalse ning protsessipõhise joonistamise ja maalimisega. Tema töid katab tihtipeale tihe intellektuaalne ja krüptiline loor, mis üritab varjata nende autobiograafilisust ning seda, et reaalselt vaatlevad nad tüütuid suuri küsimusi inimeseks olemise kohta – kuidas olla ja elada? Tegelikult tahaks ta selle teksijupi asemele kirjutada hoopis nii: „See tundub hetkel kuidagi täiesti ebaoluline, kes Maarja Nurk on ja millega ta tegeleb“.

Tänud: Epp Kubu, Raul Palm, Karen Menzel, Jan Buttler
Näitust toetab Eesti Kultuurkapital.

Näitus on avatud 1. maini.

www.kunstimaja.ee
facebook.com/kunstimaja
Tartu Kunstimaja (Vanemuise 26) on avatud K–E 12.00–18.00. Näitused on tasuta.
Tartu Kunstimaja näitusetegevust toetavad Tartu Linnavalitsus ja Eesti Kultuurkapital.

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht