Lilli-Krõõt Repnau näituse “Hääle õigus” avamine Kraamis reedel 1. detsembril


** Evendi illustratsioon: Lilli-Krõõt Repnau “My name is Peaches!”, linoollõige, 2017

Näituse avamine on kell 18.00 & Lilli-Krõõt Repnau kontsert kell 19.00.

“Hääle õigus” on autobiograafiline lugulaul enese hääle leidmisest ja selle pikast teekonnast.

“Ma olen laule välja mõelnud nii kaua kui end mäletan, kuid enamasti hoidnud ja laulnud neid vaid iseendale. See on olnud mu nähtamatu maailm. Ka üksi olles ja joonistades, ma enamasti leelotan midagi või kordan mingit fraasi. Helide maailm on alati minu jaoks olnud oluline mõjutaja ning soovisin selle näituse puhul ka mõndasid teisi töid vaadelda läbi selle konteksti.

Aasta tagasi alustasin ukulele harjutamist ja see on avanud uue lugude loomise laviini ja neid kipub ikka üha enam juurde tulema. See näitus keskendub viimaste aastate otsingutele ja näha saab kolmes erinevas kunstiresidentuuris tehtud töid ja videosid. Ma olen väga tänulik, et saan neid lugusid teiega jagada.

See näitus on pühendatud kõikide kallitele naistele mu elus, kes on mind toetanud ja inspireerinud. Ma täna teid südamest!”

Lilli-Krõõt Repnau

Toimub ka Lilli-Krõõt Repnau artist talk oma loomingust, kuupäev ja kellaaeg TBA.

21. detsembril toimub näituse lõpetamine & pidu. Saab tantsida ja nautida kõigi näituse tegemisel inspiratsiooniks olnud autorite muusikat: Peaches, Joni Mitchell, Laura Marling, Frida Hyvönen ja veel.

Lilli-Krõõt Repnau on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia graafikaosakonna aastal 2005. aastal ja magistriõpingud animatsiooni valdkonnas 2015. aastal Lisaks on end õpingute käigus täiendanud Šveitsis, Lutserni Ülikooli Kunsti- ja Disainikolledži videoosakonnas. 2010. aastal tunnustati Lilli-Krõõt Repnau graafikaloomingut Edmund Valtmani stipendiumiga. Repnau on Eesti Kunstnike Liidu ja Eesti Vabagraafikute Ühenduse liige.

Näitus jääb avatuks 21. detsembrini.

 

Näituse event Facebookis: http://bit.ly/2zwKu57.

Näituse tiiser: https://www.youtube.com/watch?v=LZGPZ9oaY00&t=1s.

 

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht