Üleskutse

 

Läänemaa Muuseum kutsub Haapsalu linnaelanikke ja kõiki teisi häid inimesi talgutele, mis algavad täna kell 12 tulevases Ilon Wiklandi muuseumi asukohas ? Kooli tn 5, Haapsalus. Ühisel jõul viskame hoone esimeselt korruselt välja sinna aasta­tega kuhjunud ehitusprahi.

Anna oma panus maailmakuulsa kunstniku tööde jõudmiseks meie kodulinna!

Kõigile talgulistele on sel päeval Läänemaa Muuseumi külasta­mine tasuta!

 

Eesti Lugemisühing kutsub 8. septembril tähistama rahvusvahelist kirjaoskuse päeva. Üritus toimub koos­töös Tallinna Pedagoogikaülikooli Kasvatusteaduste Teaduskonnaga Viru väljak 2, Tallinn. Teemaks on lu­gemispesa.

Kõne all ja praktilisel tutvustamisel on lugemise õppimine ja õpe­tamine, lugeja arengu toetamine, uued õppevahendid ja ?vormid. Kavas: 16.00 lühiettekanded (ruum 20) ? Lilian Kivi ?Kes mine­vikku ei mäleta??; Maili Vesiko ja Meeli Pandis ?Eesti Lugemis­ühingu projekt ?Lugemispesa??; Ivika Kivi ?Tere, Virbits!?. 17.00 töö ?pesades?:

Ilona Sillak ?Lugemine kui draama?; Maili Vesiko ?Raamatu-uuri­mist ja muid häid lahendusi?; Kadi Lukanenok ?Töö Häälikuseade ja kõnearenduse harjutustikuga?; Mare Müürsepp ?Aabitsakirjan­duse püsivus ja muutlikkus?; Jevgeni Ko?elev, Anu Ratasep, Hele Kriisa  ?Eesti Lugemisühingu projekt ?Lugeda on mõnus?? 18.00 kirjaoskuse päeva lõpetamine, kirjaoskuse jätkumine.

 

Tartu Kunstimaja ootab kunstnikelt ja kuraatoritelt Tartu Kunstimaja väikese ja suure galerii 2005. aasta näituseprojekte.

Projektikirjeldusi ootame enne 15. X aadressil Tartu Kunstimaja, Vanemuise 26, 51003 või tartuart@hot.ee

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht