Raamatututvustus

 

Viiu HärmKEEGI TEELINE Luuletused. Mahukas koguteos, sisaldab kõik autori luulekogud ning lisaks suure valiku pärast 1984. aasta kogu ?Sina, jõgi? kirjutatud tekste pealkirja all ?Sõnad lähevad mööda?. Kujundanud Anneli Navi. Varrak, 2004. 744 lk.

 

Viiu HärmÕHUAKEN

Poeetiline romaan unistustest ja haigusest ja maailma tajumisest? Nõtkes keeles kirja pandud. Kujundanud Anneli Navi. Varrak, 2004. 280 lk.

 

KivisildnikVALITUD TEOSED I Jutustused ja romaanid 1984 ? 2004

Küüniline ja sapine ja irooniline ja naljakas rämeesseistika, hullumeelse proosa ja perverdi luule. Ilus nagu ootamatu sahmakas sapisegust okset täiskuuöises vihmasajus. Kõik oluline on ses teoses kirjas. Keeletoimetaja Sven Maanso, kujundaja ja küljendaja Marge Pent. Kirjastus Argo, 2004. 994 lk.

 

Andreas KalkunPÄÄVÄRAAMAT

Kalkun võlub kauni setu keelega ning religioosse ja erootilise ja isikliku ühendamisega. Säärane on siis uuema setu luule süvem pool, ürgse ja müstilise alatooniga: ma olõ tulõ seeh/ a pala-i araq. Külendänüq Andrus Kalkun. Erakkond, 2004. 64 lk.

 

Enda Naaber NipsustMUL ON ELUJANU

Carmina minora ehk värssminiatuure eesti moodi. Tõesti, ilus, poeetiline ja miniatuurne tõepoolest. Enda Naaber on üks mõnusamalt loetavaid ja paremaid n.-ö. omakandiautoreid Eestis. Saaremaa, 2004. 76 lk.

 

Ene RämmeldC?EST LA VIE

Elu on selline. Ilus raamat ühe näitleja elust, kohtumisest ja uue kodu ja vabaduse leidmisest. Peale iseenda on portreteeritud ka lähedasi ja aega. Koostanud Lea Arme, toimetanud Tiina Tammer, Kujundanud Rein Seppius. Tänapäev, 2004. 158 lk.

 

OMA KEEL. Nr. 1, kevad 2004

21. emakeeleolümpiaadist, korrektsusest meedias, mis on arvutilingvistika jpm. Autoreiks parimad eesti keele uurijad! Emakeele Seltsi ajakiri. Toimetaja Maire Raadik. 96 lk.

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht