Kultuuriministeeriumi muusikanõunikuks saab Siiri Siimer

Sirp

Konkursikomisjon otsustas valida kultuuriministeeriumi muusikanõunikuks  Siiri Siimeri, kes alustab tööd sel ametikohal 25. juunil. Konkurss kuulutati välja seoses ministeeriumi senise muusikanõuniku Eero Rauna siirdumisega Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse turismiarenduskeskusesse. Tähtajaks esitati ministeeriumile 13 sooviavaldust muusikanõuniku ametikohale.

Siiri Siimer on lõpetanud Eesti Muusikaakadeemia (Tallinna Konservatooriumi) klaveri erialal ning praegu jätkab õpinguid Tallinna Tehnikaülikoolis rahvusvaheliste suhete erialal. Siimer on NYYD Ensemble direktor ja MTÜ NYYD Grupp juhataja ning on varem  töötanud Vanalinna Hariduskolleegiumis muusikakooli juhatajana.

Muusikanõuniku  ülesandeks  on muusikaelu, muusikakollektiivide ja kontserdiasutuste tegevuse analüüsimine ning olulisemate probleemide väljaselgitamine, samuti muusikaelu ja -asutuste tegevust reguleerivate õigusaktide eelnõude koostamises osalemine ning riikliku finantseerimise põhimõtete väljatöötamine ja muusikaekspordi edendamine.

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht