Kulka sihtkapitalid said uued koosseisud

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Sihtkapitalide uued koosseisud on kinnitatud kultuuriminister Indrek Saare 6. novembri 2015.a. käskkirjaga nr 227 järgnevaks kaheks aastaks.
Arhitektuuri sihtkapital
Jrk     Nimi     Esitaja(d)
1     Eero Jürgenson     Eesti Sisearhitektide Liit, Eesti Arhitektide Liit
2     Ingrid Ruudi     Eesti Arhitektuurimuuseum, Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühing, Eesti Kunstiakadeemia
3     Monika Järg     Eesti Disainerite Liit
4     Marika Lõoke     Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Arhitektide Liit
5     Peeter Pere     Eesti Kunstiakadeemia
6     Paco Ulman     Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Arhitektide Liit
7     Karin Bachmann     Eesti Arhitektide Liit

Audiovisuaalse kunsti sihtkapital
Jrk     Nimi     Esitaja(d)
1     Karlo Funk     Homeless Bob Production, Must Käsi, Eesti Filmiajakirjanike Ühing
2     Olga Pärn     Eesti Joonisfilm, Nukufilm, Eesti Animaliit
3     Anneli Ahven     Eesti Filmitootjate Liit, Allfilm, Exitfilm, Kopli Kinokompanii, Tallinna Ülikool, Eesti Filmitööstuse Klaster
4     Rein Kotov     Eesti Filmitootjate Liit, Allfilm, Exitfilm, Kopli Kinokompanii, Eesti Kinoliit
5     Heilika Pikkov     Eesti Dokumentalistide Gild
6     Karin Reinberg     Nukufilm, Eesti Rahvuslik Filmiprodutsentide Ühing, Eesti Filmitööstuse Klaster
7     Sulev Keedus     Tallinna Ülikool, F-Seitse, Eesti Kinoliit, Allfilm, Flo Film

Helikunsti sihtkapital
Jrk     Nimi     Esitaja(d)
1     Kristjan Randalu     Eesti Jazzliit
2     Toomas Siitan     Eesti Muusikanõukogu, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
3     Ivari Ilja     Eesti Muusikanõukogu, Eesti Interpreetide Liit, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Eesti Muusika Arenduskeskus
4     Tiia Teder     Eesti Kontsert
5     Tiina Jokinen     Music Estonia
6     Märt-Matis Lill     Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Eesti Heliloojate Liit, Eesti Muusika Arenduskeskus
7     Marika Pärk     Teater Vanemuine

Kirjanduse sihtkapital
Jrk     Nimi     Esitaja(d)
1     Kadri Rahusaar     Eesti Kirjastuste Liit
2     Triin Soone     Eesti Kirjastuste Liit, Eesti Kirjanduse Teabekeskus
3     Eneken Laanes     Tallinna Ülikooli Kirjastus, Eesti Teaduste Akadeemia Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus
4     Ilona Kivirähk     Kultuurileht, Eesti Kirjanike Liit
5     Mart Orav     Kultuurileht, Eesti Kirjandusmuuseum
6     Krista Ojasaar     Eesti Kirjanduse Selts, Eesti Kirjanike Selts
7     Karl-Martin Sinijärv     Eesti Kirjanike Liit

Kujutava ja rakenduskunsti sihtkapital
Jrk     Nimi     Esitaja(d)
1     Anu Allas     Eesti Kunstimuuseum, Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühing, Tartu Kunstimuuseum, Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
2     Kristjan Mändmaa     Eesti Disainerite Liit, Eesti Disainikeskus
3     Berit Teeäär     Tallinna Kunstihoone, Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus
4     Reimo Võsa-Tangsoo     Tallinna Kunstihoone, Eesti Kunstiakadeemia, Fotokunstnike Ühendus
5     Anneli Porri     Eesti Kunstiakadeemia
6     Maria Arusoo     Tartu Kunstimuuseum
7     Inga Heamägi     Eesti Vabagraafikute Ühendus

Näitekunsti sihtkapital
Jrk     Nimi     Esitaja(d)
1     Ott Karulin     Teater NO99
2     Maret Kukkur     Eesti Teatriliit
3     Garmen Tabor     Eesti Teatriliit, Eesti Etendusasutuste Liit, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Eesti Näitlejate Liit, Teater Vanemuine
4     Monika Larini     Eesti Etendusasutuste Liit, Teater Vanemuine
5     René Soom     Eesti Etendusasutuste Liit, Rahvusooper Estonia, Teater Vanemuine
6     Taavet Jansen     Sõltumatu Tantsu Ühendus, Eesti Teatri Agentuur, Eesti Teatriuurijate ja -kriitikute Ühendus, Teine Tants, Eesti Tantsunõukogu, Eesti Tantsuagentuur, Eesti Tantsukunstnike Liit, Vaba Lava
7     Anu Ruusmaa     Sõltumatu Tantsu Ühendus, TLÜ kunstide instituut, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Teine Tants, Fine 5 Tantsuteater, Eesti Tantsunõukogu, Eesti Tantsuagentuur, Eesti Tantsukunstnike Liit, Eesti Väike- ja Projektiteatrite Liit

Rahvakultuuri sihtkapital
Jrk     Nimi     Esitaja(d)
1     Mikk Sarv     Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts MTÜ
2     Liina Veskimägi-Iliste     Eesti Folkloorinõukogu, Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit, Rahvakultuuri Keskus, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Eesti Vabaharidusliit
3     Helle-Mare Kõmmus     Eesti Folkloorinõukogu, Rahvakultuuri Keskus, MTÜ Tantsumajakas, Tarvanpää Selts, TLÜ kunstide instituut, Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts, Fine 5 Tantsuteater, Eesti Rahvatantsukeskus, Eesti Tantsunõukogu, Eesti Tantsuhariduse Liit, Eesti Tantsuagentuur, Eesti Tantsukunstnike Liit
4     Kristiina Oomer     Eesti Folkloorinõukogu, KaRakTer, Eesti Harrastusteatrite Liit, Salme Vallateater, Saaremaa Rahvakultuuriselts, Lutsu Teatri Selts, Improgrupp Jaa
5     Hirvo Surva     Eesti Kooriühing, Eesti Koorijuhtide Liit, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
6     Inge Laurik-Teder     Eesti Muuseumiühing
7     Aet Maatee     Viljandimaa Rahvakultuuriselts

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht