Laupäeval esitletakse Kultuurikatlas kunstiprojekt/ajakirja Uus Number

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

uus_numberLaupäeval, 5. märtsil kell 18.00 esitletakse Tallinna Kultuurikatla korstna all värsket kunstiprojekt/ajakirja Uus Number!, mis võtab mänguliselt fookusesse kaasaegse kunsti ja kultuuri kommunikeerimise. Kunstiprojekt/ajakiri Uus Number! on sümboolne järg 2014. aastal avaldatud ajakirjale Uus Materjal.
Kunstiprojekt/ajakirja Uus Number! teemaks on kommunikatsioon → Haip → POPULISM kaasaegses kunstis ja kultuuris. Kuidas viia kaasaegset kunsti publikuni? Kuidas kommunikeerida kultuuri, mis seisab vastu enda kaubastamisele? Kus on piir kunsti konteksti arvestava kommunikatsiooni ja turuloogikast lähtuva ülehaipimise vahel? Kui palju on kunstil õigus kommunikatsiooniga manipuleerida?
Uus Number! on mitmekesine kogumik kultuuri- ja kunstiekspertide sissevaateid kultuuri ja kunsti kommunikatsiooni. Kirjutavad Margus Tamm, Hanno Soans, Maarin Mürk, Sass Henno, Karin Laansoo, Anne Vetik, Tiina Hiob, Kitty van Leeuwen, Annukka Jyrämä, Emily Butler, Stacey Koosel, Norman Orro jt. Intervjuudes lahkavad oma kommunikatsioonitegevust Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus, Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskus, Temnikova ja Kasela galerii, kommunikatsioonibüroo PLUK ning kaasaegse kunsti veebikeskkond NOAR. Uus Number! jätkab eksperimenteerimist sisu ja vormi omavahelise suhtega ning mängib võrdselt ajakirjanduslike ja kunstiliste võtetega.
Kunstiprojekt/ajakiri Uus Number! ilmub eesti ja inglise keeles, tiraažiga 222, ainult offline’is.
Kunstiprojekt/ajakirja identiteet ja formaat muutub iga numbriga, funktsioneerides kui omaette kunstiobjekt, mis taasleiutab iga numbriga teema, sisu, vormi, nime ja töömeetodid. Projekti annab välja Uus Materjal kolleegium, kuhu kuuluvad käesoleva projekti raames: Madli Ehasalu, Marten Esko, Viktor Gurov, Eva-Erle Lilleaed, Evelyn Raudsepp, Brigita Reinert ja Eda Tuulberg.

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht