Huvikas annab ülevaate Pärnu huvitegevustest

HUVIKASplakat2016Pärnu huvitegevuste mess HUVIKAS toimub 11.septembril kell 12–18 Pärnu Kaubamajakas.
Õige huvitegevuse leidmine mõjutab lapse arengut ja tulevikku. Pärnu huvitegevuste mess HUVIKAS aitab Pärnumaa noortel ja lastel üles leida just neile sobivad ägedad, kasulikud ja huvitavad vabaajategevused. Siin näeb laps oma silmaga, millega on võimalik Pärnumaal tegelda, ning saab omal nahal järele proovida, mis meeldib, sobib ja kaasa haarab.
Koondame huvitegevuste pakkujad üheks päevaks Pärnu käidavamasse paika – Kaubamajakasse, et anda ülevaade kõikidest tegevusvõimalustest Pärnus. Messi sihtgrupp on noored ja lapsed ning nende vanemad. Messil saab ülevaate Pärnumaa huvikoolidest-ringidest, sportimisvõimalustest, käsitöö-, muusika-, kunsti-, loodushariduse, tehnika- ja kõikvõimalikest muudest ringidest, töötubadest ning põnevast vabaajategevusest. Siin saab ka ringidesse registreeruda. Kohal on noorteorganisatsioonid.
Messi vältel on laval programm, kus huvikoolid-ringid näitavad, mida kõike neil õppida võib ning mida nende noored teha oskavad. Letti lüüakse selle aasta uudised, näiteks JJ Street teeb laval selgeks, missugune on uus Pärnusse jõudev tantsustiil Vogue. Korvpalliklubid tulevad näitavad, kuidas lasteklassist võib meistriliigasse jõuda, tutvuda saab jalgpalli, karate, squashi, purjetamise ja paljude teiste spordialadega. Võimlejad tutvustavad võimlemiskooli Rüht taset. Kohal on 12 huvikooli ja 5 tantsukooli! Lisaks tulevad messile ka vabaajategevuste pakkujad ning demonstreerivad endi uudiseid.
Terveks nädalaks jäävad Kaubamajakasse välja huvitegevuste pakkujate voldikud. Messilt toimuvad lülitused ja otseintervjuud Pärnu raadiosse, kes sel päeval on oma stuudioga huvitegevuste messil. Messiks ilmub ka brošüür, mis koondab ühtede kaante vahele kõik Pärnu huvitegevused.
Messi eesmärk on, et lapsed-noored ja lapsevanemad saaksid koondinfo Pärnu huvitegevustest ning langetada sobivaimad otsused laste vaba aja sisustamiseks kasulikult ja arendavalt vastavalt lapse huvidele ja võimetele. Huvitegevuste mess pakub põnevust ka vanematele huvilistele, sest harrastada-õppida saavad ka täiskasvanud.
Messi info veebis: http://www.galerii.turundustugi.ee/mess
FB-s: https://www.facebook.com/events/187757604971482/

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht