Vadim Jerohhini personaalnäituse avamine

Narva Muuseum

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Neljapäeval, 28. märtsil kell 16:00 toimub Narva Muuseumi Kunstigaleriis Vadim Jerohhini personaalnäituse avamine.

Nimetus „Teel“ sisaldab endas sügavat sümbolistlikku tähendust. See pole niivõrd kajastus sellest, mida inimene on õppinud ja omandanud stuudios, kuivõrd omailmeline kuvand maailmatunnetusest ja –vaadetest ning valikuvabadusest oma elustiilis. Ta on rändur oma Teekonnal, et saada meistriks maalikunstis, pidevas õppimas ja otsimas omaenda loomingulist käekirja ja pintslitõmmet. Ja see Teekond on lõputu nagu on lõputu ja piiritu enesetäiustamine ja enesetunnetuse leidmine.

Kunstniku loomingus on ülekaalus maastikuvaated. Loodus, kodumaa võlu ja imetlusväärne maailm, mis meid ümbritseb. Kuivõrd palju rõõmu ja inspiratsiooni suudab see kõik anda kunstnikule, kes värevusega kannab selle ilu edasi lõuendile ning läbi värvide koosluse avab selle kõige mitmekülgsuse ja täiuslikkuse. Rõõm on tõdeda, et need maastikumaalid, mida autor täna publiku avalikkuse ette toob, erinevad viie aasta tagusest loomingust. Kunstnik eemaldub rõhutatud realistlikust stiilist. Püüeldes parandada oma meisterlikkust hakkab kunstnik lisaks maastikumaalidele omandama ka portreekunsti saladusi ja aktimaalide ilu, astudes seega samme järgmistel etappidel oma Teekonnal.

Vadim Jerohhin on sündinud 1962. aastal Kunda linnas. Alates 1968. aastast elab Narvas. Aastast 2000 on kunstistuudio „Stupeni“ õpilane. Meisterlikkuse poole püüdleb professionaalse kunstniku Vladislav Kuznetsovi käe all. Alates 2010. aastast kuulub Narva kunstnike ühendusse „Vestervalli“. Osaleb aktiivselt loomeelus, algatustel ja üritustel nii Narvas kui ka teistes linnades.

Näitus on avatud kuni 29. aprillini.

INFO: Anna Judina, näituste ja ürituste kuraator, tel. 35 99242, naitused@narvamuusem.ee

http://www.narvamuuseum.ee/?next=pressiteated&id=1274&menu=menu_kula

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht