Rainer Kaasik-Aaslav Hop galeriis

Neljapäeval 28. augustil kell 18  avatakse Tallinnas Hop galeriis Rainer Kaasik-Aaslavi isikunäitus “JERUUSALEMMA SÜNDROOM EHK TEEKOND SINNA, EI TEA KUHU, TOOMAKS SEDA, EI TEA MIDA”.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

 

Jeruusalemma sündroom on psühholoogiline kõrvalekalle, mille peamiseks tunnuseks on enese Jeesus Kristuseks või mõneks muuks oluliseks piiblitegelaseks pidamine. Sündroom avaldub tavaliselt külastades Jeruusalemma, sealhulgas ka inimestel, kellel pole eelnevalt vaimse tervisega probleeme olnud.
/R. Kaasik – Aaslav/
 
Rainer Kaasik – Aaslav on noor ehtekunstnik kes eelmisel aastal kaitses oma magistritöö Eesti Kunstiakadeemias kuid on osalenud erialanäitustel juba aastast 2010. Kaasik – Aaslavi töödes on tunda kindlat käekirja mis enamasti kaldub mütoloogilisema nägemuse poole ning kus leidub ka tuntaval määral teatraalsust ja irooniat.Ta ei piira oma tegemisi pelgalt ehete loomisega vaid on võtnud vabaduse sellest aeg-ajalt jõuliselt väljuda ning ehtekunsti probleeme laiemalt lahata. Enamasti on tema mõttekaaslasteks liikmed rühmitusest OTSE! (Annika Kedelauk, Nils Hint, Rainer Kaasik – Aaslav)  kuhu ta kuulub aastast 2010. Kunstikoosluse viimaseks suuremaks projektiks oli peformance -näitus – installatsioon „Corpus Container“ HOP galeriis (koostöös rühmitusega A5 ja Steinbeisser, 2012) kus spontaansest kaosest tekkinud killud konstrueeriti, eksponeeriti ning väärtustati näituse lõpuks ikkagi ehetena.
 
Kunstniku sõnul ei soovi ta olemasolevale näitusele saatetekste vaid tahab jätta vaatajaile võimaluse tõlgendada tema töid omal unikaalsel moel, kasutades oma teadmiste ja alateadvuse prismat.
 
Hop galerii on avatud: N -T 11.00 -18.00
Suletud kolmapäeval ja riiklikel pühadel
Sissepääs tasuta

Rainer Kaasik – Aaslav
JERUUSALEMMA SÜNDROOM EHK TEEKOND SINNA, EI TEA KUHU, TOOMAKS SEDA, EI TEA MIDA
29.08. – 16.09. 2014
Hop galerii
Tallinn
Hobusepea 2

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht