Perepäev KUKESAMMUD

Evelina Vedom

Pühapäeval, 8. jaanuaril kell 12.00 toimub Kumu kunstimuuseumis neljandat korda programm KUKESAMMUD peredele. Kukk on Kumu hariduskeskuse märgilind, kes aitab jõuda tarkuse ja julguseni.  KUKESAMMUD käsitleb teemade kaupa teoseid Eesti kunstiklassika varamust.

Hooaja neljandal perepäeval saavad väikesed kunstisõbrad tuttavaks uute müütiliste tegelastega ja kuulevad nende kohta tuhandeid aastaid vanu lugusid. Seekord on programmi pealkiri „HERAKLES JA LORELEI. Müütilised tegelased”.

Muuseumi väikesed ja suured külalised saavad nautida uhkeid maale Kumu klassikakorrusel saalis „Kõrge stiil”, mida lapsed kõige enam armastavad. Sealt saadud elamustega suundutakse kunstiateljeesse, kus tegeletakse loovtööga.

Kumu kunstimuuseumi pereprogrammis KUKESAMMUD toimuvad lihtsas vormis vestlused kunstist, kunstiajaloost ja põnevatest asjadest nende ümber.

Ootame lapsi vanuses 5–11 aastat. Programm arvestab eeskätt kõige väiksemate osalejatega, kuid on põnev ka nende vanematele.

Pereprogramm KUKESAMMUD toimub Kumu kunstimuuseumis iga kuu esimesel pühapäeval. Selle aasta esimene programm toimub erandkorras 8. jaanuaril kl 12.00–13.00. Programmis osalemine on muuseumipiletiga. Hind täiskasvanule on 5,50 €, lastepileti hind on 3,20 €, alla 7aastased lapsed on tasuta.

Kogunemine Kumu kunstimuuseumi infoleti kõrval.

Soovitav on eelregistreerimine:

haridus@ekm.ee

assistent: tel 602 6074, 5343 9230

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht