Näitus “Protsess/Progress” galeriis Noorus

Galerii Noorus

Reedel, 15.veebruaril kell 18.00 avatakse galeriis Noorus Tartu Kõrgema Kunstikooli meedia- ja reklaamikunsti osakonna IV kursuse üliõpilaste näitus “Protsess/Progress”. 

Näituse korraldajad: „Näituse “Protsess/Progress” idee sündis ühise arutelu käigus, kui jõudsime arusaamisele, et üks huvitavamaid aspekte teoste puhul on nende valmimise protsess. Enamasti jääb see külg näituse külastajate eest varjatuks, jättes mulje, justkui oleks lõpptulemuseni jõudmine sirge teekond punktist A punkti B. Tihti see siiski nii ei ole, kunstnik võib otsida lahendust oma ideele käies läbi hulga kõrvalteid ning lõpptulemus võib olla väga kaugel algideest. Küsime kuidas – ja kas üldse – on protsess ja progress omavahel seotud?

Näitusel tahame esile tõsta loomeprotsessi ning näidata, et see võib inimestel olla väga erinev või vastupidi – erinevate ülesannete puhul võib loomeprotsess olla üllatavalt sarnane. Avades loomeprotsessi nii üksiku töö kui ka üksikinimese vaatepunktist tekib samas uus kvaliteet, mis kajastab osakonna kui terviku arengut.“ 

Näituse veebileht: http://www.artcol.ee/protsessprogress 

Näitus jääb avatuks 2.märtsini.

Galerii Noorus asub Tartus, Riia 11. Galerii on avatud T-L 11-18. Näituse külastamine on tasuta.

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht