Kunstivahetus Tam Galeriis

Tam Galerii

Olete oodatud osalema Tam Galeriis toimuval eksperimentaalses kunstivahetuse projektis!

Tam Galerii on otsustanud augusikuus tuulutada kodumaise galeriitegevuse tagatube ja näitusesaale ning taaskord korraldada ametliku kunstivahetuse.

Esmakordaselt Eestis paar aastat tagasi Tam Galerii algatusel korraldatud üritus, tekitas kunstnike seas elevust ning oli väga edukas. Üritus osalesid ligi nelikümmend Eesti tuntumat kusntnikku, nende seas Uno Roosvalt, Jasper Zoova, Tiiu Pallo-Vaik, Mall Nukke, Sorge ( Margus Tiitsmaa), Markus Kasemaa, Maarit Murka, Anna-Maria Ulas, Meiu Münt, Lembe Ruben, Priit Pajos, Enn Tegova, Andrus Joonas, Enno Ootsing, Sirje Protsin-Petersen, Raoul Kurvitz, Ilmar Kruusamäe jpt tuntud kunstnikud, vahetusse läks ligi kümmekond tööd.

Ürituse eesmärk on traditsioonilise hooajalise kunstioksjoni asemel pakkuda uuenduslikku võimalust täiendada oma isiklikke kogusid.

Sedapuhku aga astume sammu pigistavast majanduslangusest väljapoole ning tõestame, et kunstitöö mõõdupuu ega soetamise põhiargument ei pea olema rahaline. Kunstivahetus on väljakutsuv katse mõõta, hinnata ja vahetada, võttes valuutana aluseks loomingu ning saades seejuures ühe või mitme kunstitöö võrra rikkamaks.

Kunstnikel on ainulaadne võimalus tuua näitusesaali mõni taies oma isiklikust varasalvest ning vahetada see mõne teise tunnustatud eesti kustniku meelepärase töö vastu.

Kunstivahetuseks osalemiseks, tuleb saata e-mail aadressil: info@tamgalerii.ee kus on välja toodud kunstivahetuses osaleva kunstniku cv, teose või teoste foto. Tuua välja ka teose tehnika, mõõdud, aastaarv ning kindlasti hind.

Kunstivahetuses osalevate teoste nimekiri pannakse lukku 8. juulil 2012. Vahetuses osalevatest teostest koostame kataloogi 1. augustiks, mille põhjal saavad kunstnikud teha oma valiku.

Kunstivahetus leiab aset augustikuus:

Augustikuus on Tam Galeriis üleval kunstnike seas vahetuses olevad tööd. Eelmiste aastate kogemus näitas, et osalejaid on palju ning seetõttu on väljapanek kuu jooksul muutuv. Info väljapaneku kohta leiate meie kodulehelt. Lisaks kogutakse maalivahetuses osalevad tööd kataloogi, mis edastatakse osavõtjatele aegsasti enne väljapanekut, et hõlbustada lemmikute väljavalimist. Osavõtjad peavad täitma ankeedi, kuhu märgitakse, millist teost soovitakse vahetada ning mida vastu soovitakse.

Kunstivahetust kureerib Tam Galerii.

Kunstivahetusest võtavad vahetult osa kunstnikud. Tavakülastajatel on samal ajavahemikul võimalus oma silmaga vaadata näitusesaali ülespandud töid ning soovi korral teha neile ka pakkumine.

Osavõtumaks kunstnikule 10  EURi (Saaja MTÜ Ürg Org a/a 221027313083)

Täpsem info e-posti teel: info@tamgalerii.ee või telefonil 53 300 122

Kunstivahetus võib alata!

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht