Kiwa “final work” Viinis

Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus

Sellel pühapäeval, 9. Juunil kell 19.00 Viini aja järgi avab Kiwa oma näituse Viinis Reality Raum Residenzis, esitledes projekti “final work” ning raamatut “enter the untitled”.

Reality Raum Residenz on Viinis elumajas paiknev residentuur ja reaalajas internetti ülekantav tegelikkusetelevisoon. Resident nõustub nädal aega viibima suletud ruumis, kus ta on 24/7 vaadeldav veebilehe www.rrrtv.me  kaudu. Nädala jooksul valminud projekti esitletakse viimasel päeval. Kiwa on viies inimene, kes selles eksperimendis osalenud on.

Kiwa projekt “final work” lähtub puhtalt ajalisest ja ruumilisest kontekstist, olles seotud vaid ideeliselt tema varasema huviga eksperimentaalsete olukordade vastu. Nädala jooksul külastasid residenti umbes 28 erinevate elualade esindajat oma etenduste ja ettekannetega, teiste hulgas helikunsti professor Franz Pomassl, filmirežissöör  Nikita Pavlov, uue kooli maalikunstnik Koloman Kann, kirjanik Fabian Bazant-Hegemark, poliitik Immanuel Rohringer, helikunstnik IDKLANG, galerist Hans Knoll ning anonüümne gaasitorude parandaja.

Kõikide külastajate tekitatud katkestused ja errorid said osaks tööst, neid salvestati ja töötati “final work’i” tarbeks ümber.

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht