Ivi Arraku isikunäitus Tam Galeriis

Tam Galerii

Tam Galerii esitleb lummava värvitunnetusega Ivi Arraku maale. 12.detsember kell 18.00 avatakse Tam Galeriis kunstnik Ivi Arraku näitus “Tundeline teekond”, milles autor kutsub retkele oma viimaste aastate tööde värviküllasesse maailma. “See teekond läbi värvide maailma loob korduvaid suhteid ümbritsevaga. Seal kumavad aimatavad maastikud, mõnikord reaalsemad ja siis jälle kaugemad. Harmoonilisus ning helgus vaheldub vastandumise ja kontrastsusega luues poeetilis – müstilise pildimaailma,” on öelnud autor.

Kunstnik ja psühholoog Ivi Arrak alustast maalimist 18. aastat tagasi, esmalt kunstnikust abikaasa Jüri Arraku juhendamisel, kellega koos on ta tänaseks korraldanud mitmeid menukaid ühisnäituseid. Tema loomesoov – just soov end värvide kaudu väljendada –  sai alguse abikaasaga peetud kunstiaruteludest ning pidevas kunsti sees viibimisest. Joonistamist on ta eraldi õppinud kunstnik Jarõna Ilo poolt läbiviidud kursustel.

Ivi Arrak värvib akrüülvärvidega rikkaid harmoonilisi kompostisioone ning on tunnustatud hea värvimeele ja tundliku vormikäsitluse poolest.

Käesolev näitus on kunntikul kuues isikunäitus.

Ivi Arraku maalidega saab Tam Galeriis tutvuda 8.jaanuarini.

Tam Galerii on avatud  teile sobival ajal eelnevalt kokku leppides galeristiga või

T-P kell 15.30-17.30

Lisainfo:

Andra Orn

Tam Galerii

galerist

andra@tamgalerii.ee

Tel 66 200 65

+ 372 53 30 01 22

Kunstnik Ivi Arrak

ivi.arrak@gmail.com

51 35881

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht