Eesti Kontserdi direktori ametikohale esitati üheksa avaldust

Ave Toots-Erelt

Eesti Kontserdi direktori ametikohale esitas kandideerimisavalduse üheksa inimest, konkursikomisjon asub dokumente läbi vaatama 4. juunil.

Kultuuriministeerium kuulutas välja avaliku konkursi Eesti Kontserdi direktori ametikohale seoses praeguse direktori töölepingu ennetähtaegse lõpetamisega.
 
Eesti Kontserdi direktor vastutab riigi etendusasutuse üldtegevuse, arengu ja riigiasutusele pandud põhiülesannete täitmise eest, samuti täidab Eesti Kontserdi loomingulise juhi ülesandeid. Olulisemaks ülesandeks on Eesti Kontserdi loomingulise ja majandustegevuse lühi- ja pikaajaline planeerimine ning kavandatud tegevuste elluviimine.
 
Kandideerimise eelduseks oli riiklikult tunnustatud kõrgharidus, Eesti muusika ja muusikaelu väga hea tundmine, inimeste ja protsesside juhtimise kogemus, Eesti kultuuri- ja majanduselu hea tundmine, kahe võõrkeele oskus (soovitavalt inglise ja vene keel), hea suhtlemis- ja väljendusoskus ning hea algatus- ja analüüsivõime.
 
Ametikohale kandideerija pidi 1. juuniks esitama ministeeriumile kirjaliku avalduse, elulookirjelduse, haridust tõendava dokumendi koopia ning kirjaliku visiooni Eesti Kontserdi arengust aastatel 2009-2012.
 
Tööle asumise aeg on 1. september ning leping sõlmitakse kuni viieks aastaks.

 

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht