Algab lõimumisvaldkonna stipendiumikonkurss

Katrin Arvisto

Kultuuriministeerium koostöös Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutusega Meie Inimesed kuulutab välja konkursi lõimumisvaldkonna arendus- ja meediastipendiumidele.

Kultuuriminister Laine Jänese sõnul soovib riik arendusstipendiumidega tänada neid, kes on kasutanud eesti keele õpetamisel innovaatilisust ja loomingulist lähenemist ning kaasanud omavahelistesse koostöötegevustesse erinevast rahvusest inimesi.

Arendusstipendiume antakse välja kolmes kategoorias – eesti keele õppe edendamine, kultuuriliselt mitmekesise Eesti teadvustamine ning kodanikuühenduste koostöötegevused. Lisaks antakse välja kaks meediastipendiumi, mis on mõeldud ajakirjanikule või meediaväljaandele kultuuridevahelise ja üksteisemõistmise ning sallivuse väärtustamise kajastamise eest meedias. Üks stipendium antakse välja eesti- ja teine venekeelse meediakajastuse eest.

Arendus- ja meediastipendiumide fond on tänavu kokku 80 000 krooni.

Arendusstipendiumile võivad kandideerida kõik Eesti Vabariigis registreeritud juriidilised isikud, meediastipendiumile lisaks juriidilistele isikutele ka eraisikud. Kandidaate saavad konkursile esitada nii juriidilised kui ka eraisikud.

Taotluste esitamise tähtaeg on 19. märts 2010. Konkursi tingimused on toodud Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutuse Meie Inimesed veebilehel: www.meis.ee/konkursid

 

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht