100 tööd laekunud, muuseum ootab lisa

Liisi Toom

26. aprillil jõudis Eesti Rahva Muuseumi traditsioonilisele teatmematerjali kogumise võistlusele 100. kaastöö, muuseum ootab aga lisa. Eelkõige on oodatud kartuli- ja postiteemalised kaastööd.

Selleaastasel põhiteemal „Räägime kartulist!“ ootame lugusid, fotosid ja filme, mis räägiksid kartulist meie igapäevaelus. Kirjasaatjate võrgu juhendaja ja ERMi peaarhivaar Tiina Tael kutsus kõiki üles oma infot jagama: „Jagage meiega oma kogemusi kartulikasvatusest ja -tarbimisest ning kõike muudki, mis kartuliga seondub. Milliseid emotsioone tekitab teis kartul?“ „Kasutame teie poolt saadetud materjali rahvusvahelises näituseprojektis, mis räägib Euroopa toidust,“ lisas Tiina Tael. Kartuliteema tähtaeg on 31. mai 2010, lisainfo http://www.erm.ee/kartul. Võimalus vastata samas veebi vahendusel.

Teisel põhiteemal „Post minu elus“ palume jäädvustada oma isiklikke mälestusi ja kogemusi, mis seotud postitegevusega. Tähtaeg 31. juuli 2010, lisainfo ning abistav küsimuskava: http://www.erm.ee/kirjasaatjad.

Uued teemad on ka pildisaatjate võrgul, vaata Eesti Hetked portaali www.eestihetked.ee

Võistlusest teeme kokkuvõtteid septembris toimuval kirjasaatjate päeval.

Lisainformatsioon: Tiina Tael, ERMi kirjasaatjate võrgu juhendaja, tel 7350 420, tiina.tael@erm.ee

 
 

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht