Too oma teema Arvamusfestivalile

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

2016. aasta 12.¬-13. augustil toimub taaskord Arvamusfestival – kohtumispaik ja mõttevahetuskoht Eesti ühiskonnale ning inimestele olulistel teemadel. Jaanuari jooksul saab pakkuda oma arutelu teema festivalile, mis neljandat aastat järjest sünnib koostöös paljude organisatsioonide ja inimeste vahel.
Arvamusfestival sünnib Eestimaa inimeste mõtetest ja seisukohtadest. Kutsume kaasa lööma inimesi ja organisatsioone, kes tahavad tuua oma arutelusid Arvamusfestivalile. Kui mõni otsus vajab läbimõtlemist, mõni teema püstitust, mõni küsimus sügavamat arutelu, mõni vaatenurk ning uus teadmine tutvustamist, siis on aeg pead kõik koos kokku panna ja püstitada vastav arutelu selleaastasel Arvamusfestivalil. Ootame ettepanekuid ja teemasid kuni 31. jaanuarini Arvamusfestivali koduleheküljel: arvamusfestival.ee/ideekorje! Eestikeelsetele aruteludele lisaks on väga teretulnud venekeelsed, inglisekeelsed ja segakeelsed mõttevahetused.
“Iga organisatsioon või üksikisik saab pakkuda teema, mis on tema hinnangul oluline, ja korraldada Arvamusfestivalil arutelu kitsamas või laiemas ringis, kaasata uusi inimesi ja koguda värskeid ideid ja lahendusi,” julgustas Arvamusfestivali programmijuht Maiu Lauring. “Kui Arvamusfestival alustas 2013. aastal vaid kaheksa partneriga, siis viimati aitas festivali õnnestumisele kaasa üle 100 organisatsiooni. Tänavu ootame arutelude programmi ühiselt looma vähemalt sama palju partnereid,” sõnas Lauring.
Tagasisidele tuginedes saab kinnitada, et oma teema Arvamusfestivalile toomine on olnud organisatsioonidele kasulik. Kõige rohkem väärtustavad arutelude korraldajad võimalust jagada oma seisukohti teistega. Üle 80% oma teema festivalile toonutest on ise saanud uusi teadmisi, inspiratsiooni ja edasi tegutsemise julgust, aga ka uusi kontakte ja mõttekaaslasi ning ideid tulevasteks ettevõtmisteks. Festivalikülastajad hindavad kõige kõrgemalt just arutelualade ning teemade laia valikut.
Kõikidelt ideede esitajatelt eeldame valmisolekut pakutud ideed ka ellu viia ja seejuures teha koostööd teiste ideede esitajatega. Omapoolset julgustavat tuge pakub Arvamusfestivali korraldustiim, kes juhendab ja nõustab nii sisulist kui tehnilist arutelude ettevalmistust. Arvamusfestival töötab kõik pakutud ideed ja teemad läbi veebruaris ning kõikide huvilistega võetakse ühendust märtsikuu jooksul.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht