Kinobuss loob visuaalseid õppemetoodikaid

Sirp

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Kinobuss MTÜ eestvedamisel ja Hasartmängumaksu nõukogu toetusel toimub 2012. aastal üldhariduskoolidele filmi- ja meediaharidusprojekt „Filmimetoodikad koolis ja hariduses”. Projekti käigus viiakse läbi filmialaste koolituste tsüklid õpetajatele ja nende õpilastele, mille käigus arendatakse ühiselt välja ja juurutatakse sobivaid metoodikaid, kasutamaks filmikeelt erinevate õppeainete õpetamisel.

Tsükkel koosneb neljast koolituspäevast, mis toimuvad paarinädalase vahega, mil toimub õpitu n-ö seedimine ja iseseisev töö. Kokku saab projektis üle Eesti osaleda 15 kooli.

Protsessi tulemusena rikastub õppimis- ja õpetamisprotsess, mitmekesistub õpikeskkond, suureneb loovõppe osakaal, õpetatav aine saab õpilastele tänu visuaalsele ja näitlikustavale komponendile paremini selgeks. Arendatakse välja asjakohased, õppeaine vajadusi ja õpilaste individuaalseid eripärasid arvestavad õpetamismetoodikad.

Projektis osalemine on koolidele tasuta. Koolide projektis osalemist rahastab Hasartmängumaksu nõukogu. Projekti eesmärgiks on viia filmikeele kasutamine koolidesse, rikastada õpetamis- ja õppimismeetodeid õppekava täideviimisel ning pakkuda noorsootöös tegevusalternatiive noorte kaasamiseks.

Kutsume kõiki Eesti koole üles projektis osalema!

Kandideerimiseks saatke 15. aprilliks 2012 aadressile info@kinobuss.ee sooviavaldus koos järgneva infoga:

NB! Projektis osalevate koolide arv on piiratud! Osaleda saab 15 kooli üle Eesti. (Tore, kui kõik maakonnad on esindatud.)

Rohkem infot: http://kinobuss.ee/filmimetoodikad-koolis-ja-hariduses

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht