Eesti Kirjanike Liit alustab 2016/2017 kirjandussündmuste hooaega

14. septembril kell 18 algab Kirjanike Maja musta laega saalis järjekordne kirjanduslike kolmapäevade hooaeg. Kirjanduslikud kolmapäevad said alguse 1963. aastal, kui Kirjanike Maja Harju tänaval valmis. Vaid väikese katkestusega 1990ndail on need kestnud siiani. Uue hooaja kava on mitmekesine – eesti autorite verivärskest loomingust tuumaka klassikani, sekka muidugi ka maailmakirjandust, kirjanduslikke eksperimente ja muusikat.

Kirjanduslike kolmapäevade kavaga saab tutvuda Eesti Kirjanike Liidu kodulehel: www.ekl.ee Infot leiab ka Kirjanike Liidu facebook’i lehelt ning iganädalane reklaam jookseb Eesti Päevalehes ja Sirbis.

1. oktoobrist jätkuvad Kirjanike Maja musta laega saalis ka igalaupäevased lastehommikud, kus külalisteks-esinejateks kirjanikud, kunstnikud, muusikud, näitlejad, loodusinimesed, mustkunstnikud, teadlased. Iga laupäevahommik on seega ise nägu: on jutuvestmist, ühist meisterdamist, pillimängu jne. Tulla võib terve perega. Lastelaupäevade kohta leiab infot Eesti Kirjanike Liidu kodulehelt: www.ekl.ee, facebook’ist: Lastehommik „On ÜKS“ ja Eesti Päevalehest.

Ühtlasi annab Eesti Kirjanike Liit teada, et Siuru Majas aadressil Pikk tänav 34, kus kunagi tegutses kirjandusrühmitus Siuru ja praegu asub õdus antikvariaat, hakkavad alates oktoobrist kaks korda kuus neljapäeviti toimuma kirjandusõhtud. Täpsem info alates oktoobrist: www.raamaturinglus.ee ja Raamaturingluse fb-lehelt.

Samuti jätkub eelmisel hooajal Eesti Kirjanike Liidu ja Niguliste muuseumi koostöös sündinud sari „Kirjandus Nigulistes. Valgmik“. Esimene „Valgmik“ leiab aset 29. septembril kell 18, mil Niguliste Antoniuse kabelis kõneleb Peeter Laurits humaansest, loomsest ja taimsest ühisteadvusest. Kord kuus toimuvate õhtute kohta leiab infot aadressil www.nigulistemuuseum.ekm.ee ja Eesti Kirjanike Liidu ning Niguliste muuseumi facebook’i lehtedelt.
Küsimuste korral Eesti Kirjanike Liidu 2016/2017 kirjandushooaja kohta: veronika@ekl.ee

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht