IV Tartu Rahvusvaheline Graafikafestival

Reedel, 14. märtsil avatakse IV Tartu Rahvusvaheline Graafikafestival "KOHUSTUSLIK RIIKLIK OPTIMISM - SHUT UP AND TAKE MY MIND".

Tartusse kogunevad aktiivsed ja rahvusvaheliselt tunnustatud kunstnikud, kes uurivad märke, mille abil tunneme ära tõeliselt riikliku optimismi. Nähtuse, mis ühes väikses ja toredas riigis asendab edukalt peaaegu kõike, sh inimõigusi, religiooni, elementaarset heaolu, haridust ja isegi kaitseväge. Selle tõeliselt tubli riigi igal kodanikul ja ka mittekodanikul on kohustus olla katkematult optimistlik ja anda seega oma panus täiesti erilise, ainult valitute ettekujutlusis oleva riigi eksisteerimisse.
 
Avamisralli reedel, 14.märtsil 2014:
 
16.00 Tartu Kunstimaja suur saal (Vanemuise 26) – Festivali Peanäitus – “Kohustuslik Riiklik Optimism”
16.45 Tartu Kunstimaja väike galerii – “Eesti Surematu Klassika” 
17.00 Tartu Kunstmaja monumentaalgalerii – “Stars and Stripes – America – America – America”
17.30 Tartu Loovmajanduskeskus (Kalevi 13) – “Eesti Agraarkunst” – Peeter Allik, Albert Gulk, Toomas Kuusing
 18.00 Kohvik Promenaadi 5 (Promenaadi 5) – “Eesti Litograafiakeskus” 
18.30 Tampere Maja (Jaani 4) – Shaokun Sun (China)
 21.00 Tartu Kirjanike Maja (Vanemuise 19) – Festivali afterparty
 
KUNST: Shaokun Sun & Aiguo Liu (China) Ouija & 2Shea (New York) Eric Piper & Curtis Jones (Oklahoma) John Hancock (Texas) Sean Starwars (Louisiana) Carlos Barberena (Chicago/Nicaragua) Ryan O’Malley &
Ricardo Ruiz (Corpus Christi) Dennis MCNett Cannonball Press (New York) Bruce Gossett (California) Roonald Reiska (Berlin) Julian Curran & Studens of TX Univ. of Corpus Christi Tom Huck (St. Louis) Toomas
Kuusing Albert Gulk Anomymos Boh Leo Lapin Taje Tross Peeter Allik Urmas Viik Tõnis Laanemaa Raul Meel Andrus Kasemaa Ilmar Kruusamäe Jaan Klõsheiko Eesti Litokeskus & TLÜ: Liisa Eomois / Kadi Sizask /
Julia Sidorova / Karoliina Kreegimäe / Keterin Kõlu / Marju Rajasalu / Karin Paumer / Martine Päi / Maria Matvejeva / Rando Freiberg / Tauno Ostra / Kea Pank / Maksim Sinsenko (Est) Ana Cortes Melanie McArtur
Dan Heskamp Cheryl Votzmeyer Julia Curran Tyler Barnes Lucas Barraza ShiQiang Tracy Barbara Tharas (USA) Diverse Universe Performance Festivali LIVE performanced: Shaokun Sun, Wang Hua(China) Ouija & 2Shea (New York) Morgan Schagerberg (Swe) Peter Rosvik & Kaisa Luukonen (Fin) KIWA (Est) Steve Vanoni & THE WHAT Philip Luddite (Den) Andreas Stadler & Christina Bravi (Ger/It)
 
Festivali näitused on avatud 14.03 – 6.04.201414.03 – 6.04.2014

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming