2006. aasta ARHITEKTUURIKONKURSID

 

 

 

EESTI RAHVA MUUSEUMI UUS HOONE

Jaanuar

I preemia “Memory Field” (pildil) – Dan Dorell, Lina Ghotmeh ja Tsuyoshi Tane

II preemia “Gems” – Juho Grönholm, Antti Nousjoki, Janne Teräsvirta ja Samuli Woolston  (ALA Architects)

III preemia “Estonia is on the verge of a new millennium” – Alfred Bramberger, Thomas Pucher, Heidrun Steinhauser, Martin Mathy ja Christa Pucher (Bramberger [architects] – Atelier Thomas Pucher)

Ostupreemia “Lightfield” – Gianni Botsford Architects Ltd

Ostupreemia “Crochet” – Ott Kadarik, Villem Tomiste, Mihkel Tüür, Krista Saluveer ja Urmas Oja (Kosmos)

Ostupreemia “Lake whisper” – Manuel Bieler, Marco de Francesco, Antoine Robert-Grandpierre ja Laurent Saurer

Ostupreemia “Kivi kive sisu” – Kimmo Friman, Esa Laaksonen ja Marko Pulli

 

 

TARTU IDA TN UUE LASTEAIA KUTSUTUD OSALEJATEGA ARHITEKTUURIKONKURSS

Märts

Esiletõstetud tööd:

Siiri Vallner ja Indrek Peil (Kavakava, Head Arhitektid), pildil 

Karli Luik, Ralf Lõoke ja Maarja Kask (Salto AB OÜ)

Markus Kaasik, Raul Kalvo, Kadri Kerge, Andres Ojari ja Ilmar Valdur (Arhitektuuribüroo 3+1)

 

 

KIVIÕLI LINNAVÄLJAKU AVALIK ARHITEKTUURIKONKURSS

Mai

I preemia “Figuur” (pildil)  – Tiina Skolimowski, Kai Süda ja Risto Parve

II preemia “Saarestik” – Karli Luik, Ralf Lõoke ja Maarja Kask (Salto AB OÜ)III preemia “Mult” – Jaak-Adam Looveer, Toomas Paaver, Lauri Saar, Indrek Järve ja Tõnu Laanemäe (Paik Arhitektid)Ergutuspreemia “Sammal” – Ott Kadarik, Villem Tomiste, Mihkel Tüür, Kaiko Kivi ja Krista Saluveer (OÜ Kosmos)

 

TARTU LUTSU TN 16 KORTERELAMU FASSAADILAHENDUSE IDEEKONKURSS

Aprill

I preemia “Terrakota”  (pildil) – Kalle Komissarov (OÜ Paide EKE Projekt)

II preemia “Kokuu” – Andres LemberIII preemia “Käbi” – Ivar Lubjak ja Maria Pukk (Oaas Arhitektid OÜ)

 

PAIDE SPORDIHALLI ARHITEKTUURNE IDEELAHENDUS

Juuli

I preemia “Täheke” (pildil) – Karli Luik, Ralf Lõoke ja Maarja Kask

II preemia “Unioon” – Ott Kadarik, Villem Tomiste ja Mihkel TüürIII preemia “Kivi” – Koit Ojaliiv, Juhan Rohtla ning kaasautor Tõnu LaiguOstupreemia “Sensei” – Lauri Saar, Tõnu Laanemäe, Indrek Järve ja Jaak-Adam Looveer (OÜ Paik Arhitektid)

 

 

PÄRNU PIIRIVALVEKORDONI HOONE IDEEKONKURSS

Aprill

II preemia “Arava” (pildil) – Toomas Mägi (ASETP Grupp)III preemia “Vilgatus” – Kätlin Saks ja Harry KlaarErgutuspreemia “Maru” – Heidi Urb, Siiri Vallner ja Toomas Paaver (kaasautor)

 

 

TARTU REBASE TN KORTERMAJADE KOMPLEKSI RAHVUSVAHELINE KUTSUTUD OSALEJATEGA ARHITEKTUURIKONKURSS

Juuni

I preemia “The river goes wide” (pildil)  – Thomas Pucher, Alfred Bramberger, kaasautorid Heidrun Steinhauser, Martin Mathy, Christine Pucher, Georg Auinger, insenerid Peter Mandl, Günther Rucker

II preemia “Sunflower” – Matti Anttila, Agu Külm, Kyösti Meinilä, kaasautorid Margus Paut, Minoru Fukada, Pilvi Vanamo

 

 

VILJANDI MAAGÜMNAASIUMI

JUURDEEHITUSE KUTSUTUD

OSALEJATEGA ARHITEKTUURIKONKURSS

I preemia “Vaal” (pildil) – Lembit-Kaur Stöör, Ülo-Tarmo Stöör ja Indrek Mikk (KOKO Arhitektid)

 

VENEETSIA X ARHITEKUURIBIENNAALI EESTI KURAATORINÄITUS

Jaanuar

Võitja “Ühisruum” ehk “Jointspace” – Ülar Mark, Indrek Tiigi, Kaja Pae, Yoko Alender, Raul Kalvo, Rein Ahas, Anto Aasa, Siiri Silm (Arhitektuuribüroo UrbanMark ja TÜ geograafiainstituut)

 

AASTA BETOONEHITIS 2005

Märts

TTP ärihoone Mähe teel – Meelis Press

 

ESTONIA SELTSI VANA TEATRIMAJA ASUKOHA TÄHISTAMINE

Märts

I preemia “Ajatelg” – Tiiu Kirsipuu, Üla Koppel

 

TTÜ UUE RAAMATUKOGU

IDEELAHENDUSE

ARHITEKTUURIKONKURSS

Mai

I preemia “Ajupuu” – Eero Endjärv, Priit Pent, Mattias Agabuš, Illimar Truverk ja sisearhitekt Hannelore Pihlak (Agabus, Endjärv & Truverk Arhitektid OÜ)II preemia “Puu” – Karli Luik, Maarja Kask, Ralf Lõoke (Salto AB OÜ)III preemia “Bibliotheke” – Mart PobulOstupreemia “Lilleke väljal” – Urmas Muru ja Peeter Pere (Muru & Pere OÜ)Ostupreemia “Sõnajalg” – Ott Kadarik ja Villem Tomiste (OÜ Kosmos)

 

VILJANDIS UKU TN 1A LIDLI KAUPLUSEHOONE JA SÜDALINNA KVARTALI

DETAILPLANEERINGU KUTSUTUD

OSALEJATEGA KONKURSS

I preemia –  Jaak-Adam Looveer, Indrek Järve, Tõnu Laanemäe, Lauri Saar, Toomas Paaver (OÜ Paik Arhitektid)

 

 

PÄRNU JÕEÄÄRSE KESKUSE IDEEPLANEERINGU ARHITEKTUURIKONKURSS

September

I preemia “Flood” – Francesco De Luca ja Paolo Gori (Itaalia, Studio Interzona) ning Romolo Nati, Antonio Capasso ja Giuliana Mancinelli Bonafaccia (AB Romolonatiassociati)II preemia “Istu ja vaata” – Jan Skolimowski ja Peeter Loo (KAMP Arhitektid) ning Kai Süda, Risto Parve, Tiina SkolimowskiIII preemia “Nicesaar” – Ott Kadarik, Villem Tomiste ja Mihkel Tüür (Kosmos)Ergutuspreemia “Haribo” – Maarja Kask, Karli Luik ja Ralf Lõoke (Salto AB OÜ)

 

 

KARKSI-NUIA KESKVÄLJAKU JA ROHEALA AVALIK ARHITEKTUURIKONKURSS

September

II preemia “Q-Kümme” – Risto Parve, Kai Süda ja Tiina SkolimowskiIII preemia “Tabav” – Antti Pääsukene, Mirko Traks, Tiit Sild ja Karin Bachmann

 

 

TERASEHITIS 2006

November

Tartu spordimaja A. Le Coq Sport – Eero Palm

 

 

EDELA-EESTI LOODUS- JA KESKKONNAHARIDUSKESKUSE EHK ÖKOMAJA ESKIISPROJEKTI ARHITEKTUURIKONKURSS

November

III preemia “Pool” – Urmas Luure ja Terje Kallast

III preemia “Herilane” – Maarja Kask, Karli Luik ja Ralf Lõoke (Salto OÜ)

Ergutuspreemia “Ööbik” – Armin Valter

 

EESTI PARIM PUITEHITIS 2006

Detsember

Veriora noortekeskus – Tiina Komissarov

 

 

MAAKRI KVARTALI ARHITEKTUURIKONKURSI I ETAPP

November

“Urban Village”  (pildil) – Kalle Komissarov“Trident” – Ott Kadarik, Villem Tomiste ja Mihkel Tüür“Galileo” – Tõnu Laigu, Koit Ojaliiv ja Juhan Rohtla“Parkour 32” – Kadri Tamre, Indrek Tiigi ja Ülar Mark“Parabool” – Leena Torim, Veronika Valk, Tõnis Arjus, Kadri Klementi ja Eerik Kändler

 

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming