Kulka sihtkapitalid said uued koosseisud

Sihtkapitalide uued koosseisud on kinnitatud kultuuriminister Indrek Saare 6. novembri 2015.a. käskkirjaga nr 227 järgnevaks kaheks aastaks.
Arhitektuuri sihtkapital
Jrk     Nimi     Esitaja(d)
1     Eero Jürgenson     Eesti Sisearhitektide Liit, Eesti Arhitektide Liit
2     Ingrid Ruudi     Eesti Arhitektuurimuuseum, Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühing, Eesti Kunstiakadeemia
3     Monika Järg     Eesti Disainerite Liit
4     Marika Lõoke     Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Arhitektide Liit
5     Peeter Pere     Eesti Kunstiakadeemia
6     Paco Ulman     Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Arhitektide Liit
7     Karin Bachmann     Eesti Arhitektide Liit

Audiovisuaalse kunsti sihtkapital
Jrk     Nimi     Esitaja(d)
1     Karlo Funk     Homeless Bob Production, Must Käsi, Eesti Filmiajakirjanike Ühing
2     Olga Pärn     Eesti Joonisfilm, Nukufilm, Eesti Animaliit
3     Anneli Ahven     Eesti Filmitootjate Liit, Allfilm, Exitfilm, Kopli Kinokompanii, Tallinna Ülikool, Eesti Filmitööstuse Klaster
4     Rein Kotov     Eesti Filmitootjate Liit, Allfilm, Exitfilm, Kopli Kinokompanii, Eesti Kinoliit
5     Heilika Pikkov     Eesti Dokumentalistide Gild
6     Karin Reinberg     Nukufilm, Eesti Rahvuslik Filmiprodutsentide Ühing, Eesti Filmitööstuse Klaster
7     Sulev Keedus     Tallinna Ülikool, F-Seitse, Eesti Kinoliit, Allfilm, Flo Film

Helikunsti sihtkapital
Jrk     Nimi     Esitaja(d)
1     Kristjan Randalu     Eesti Jazzliit
2     Toomas Siitan     Eesti Muusikanõukogu, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
3     Ivari Ilja     Eesti Muusikanõukogu, Eesti Interpreetide Liit, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Eesti Muusika Arenduskeskus
4     Tiia Teder     Eesti Kontsert
5     Tiina Jokinen     Music Estonia
6     Märt-Matis Lill     Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Eesti Heliloojate Liit, Eesti Muusika Arenduskeskus
7     Marika Pärk     Teater Vanemuine

Kirjanduse sihtkapital
Jrk     Nimi     Esitaja(d)
1     Kadri Rahusaar     Eesti Kirjastuste Liit
2     Triin Soone     Eesti Kirjastuste Liit, Eesti Kirjanduse Teabekeskus
3     Eneken Laanes     Tallinna Ülikooli Kirjastus, Eesti Teaduste Akadeemia Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus
4     Ilona Kivirähk     Kultuurileht, Eesti Kirjanike Liit
5     Mart Orav     Kultuurileht, Eesti Kirjandusmuuseum
6     Krista Ojasaar     Eesti Kirjanduse Selts, Eesti Kirjanike Selts
7     Karl-Martin Sinijärv     Eesti Kirjanike Liit

Kujutava ja rakenduskunsti sihtkapital
Jrk     Nimi     Esitaja(d)
1     Anu Allas     Eesti Kunstimuuseum, Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühing, Tartu Kunstimuuseum, Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
2     Kristjan Mändmaa     Eesti Disainerite Liit, Eesti Disainikeskus
3     Berit Teeäär     Tallinna Kunstihoone, Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus
4     Reimo Võsa-Tangsoo     Tallinna Kunstihoone, Eesti Kunstiakadeemia, Fotokunstnike Ühendus
5     Anneli Porri     Eesti Kunstiakadeemia
6     Maria Arusoo     Tartu Kunstimuuseum
7     Inga Heamägi     Eesti Vabagraafikute Ühendus

Näitekunsti sihtkapital
Jrk     Nimi     Esitaja(d)
1     Ott Karulin     Teater NO99
2     Maret Kukkur     Eesti Teatriliit
3     Garmen Tabor     Eesti Teatriliit, Eesti Etendusasutuste Liit, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Eesti Näitlejate Liit, Teater Vanemuine
4     Monika Larini     Eesti Etendusasutuste Liit, Teater Vanemuine
5     René Soom     Eesti Etendusasutuste Liit, Rahvusooper Estonia, Teater Vanemuine
6     Taavet Jansen     Sõltumatu Tantsu Ühendus, Eesti Teatri Agentuur, Eesti Teatriuurijate ja -kriitikute Ühendus, Teine Tants, Eesti Tantsunõukogu, Eesti Tantsuagentuur, Eesti Tantsukunstnike Liit, Vaba Lava
7     Anu Ruusmaa     Sõltumatu Tantsu Ühendus, TLÜ kunstide instituut, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Teine Tants, Fine 5 Tantsuteater, Eesti Tantsunõukogu, Eesti Tantsuagentuur, Eesti Tantsukunstnike Liit, Eesti Väike- ja Projektiteatrite Liit

Rahvakultuuri sihtkapital
Jrk     Nimi     Esitaja(d)
1     Mikk Sarv     Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts MTÜ
2     Liina Veskimägi-Iliste     Eesti Folkloorinõukogu, Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit, Rahvakultuuri Keskus, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Eesti Vabaharidusliit
3     Helle-Mare Kõmmus     Eesti Folkloorinõukogu, Rahvakultuuri Keskus, MTÜ Tantsumajakas, Tarvanpää Selts, TLÜ kunstide instituut, Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts, Fine 5 Tantsuteater, Eesti Rahvatantsukeskus, Eesti Tantsunõukogu, Eesti Tantsuhariduse Liit, Eesti Tantsuagentuur, Eesti Tantsukunstnike Liit
4     Kristiina Oomer     Eesti Folkloorinõukogu, KaRakTer, Eesti Harrastusteatrite Liit, Salme Vallateater, Saaremaa Rahvakultuuriselts, Lutsu Teatri Selts, Improgrupp Jaa
5     Hirvo Surva     Eesti Kooriühing, Eesti Koorijuhtide Liit, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
6     Inge Laurik-Teder     Eesti Muuseumiühing
7     Aet Maatee     Viljandimaa Rahvakultuuriselts

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]

Leia veel huvitavat lugemist

TeaterMuusikaKino
Keel ja kirjandus
LR
Täheke
Õpetajate leht
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Vikerkaar